Duyurular

Bağımsız Denetime Tabi Olma Kriterleri Değişti.
26 Mayıs 2018 Tarihli ve 30432 Sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan "Bağımsız Denetime Tabi Olacak Şirketlerin Belirlenmesi"ne dair karar yayınlanarak, "Bağımsız Denetime Tabi" olacak şirketler yeniden belirlendi

7143 sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun yürürlüğe girdi.
7143 sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmıştır.

  • Ana Sayfa
  • Güncel
  • Şirketimiz Uluslararası Bağımsız Denetim Firması Praxity Global Allience'ye Üye Oldu

Şirketimiz Uluslararası Bağımsız Denetim Firması Praxity Global Allience'ye Üye Oldu


Yeditepe Bağımsız Denetim A.Ş.’nin, Praxity-Global Alliance Ltd.’in bir üyesi olduğunu belirtmekten mutluluk duymaktayız. Praxity, dinamik uluslararası, ulusal ve bölgesel muhasebe ve denetim firmalarının bir numaralı uluslararası birliğidir. Birlik, dünya çapında faaliyet gösteren şirketler için küresel bir erişim sunmaktadır. Praxity-Global Alliance Birliği 96`yı aşkın ülkede faaliyet göstermekte olup, 2012 yılı birleşik cirosu yaklaşık 3,9 Milyar USD olarak gerçekleşmiştir. Bu ciro ile Praxity uluslararası bağımsız denetim ve muhasebe üst birlikler sıralamasında birinci Network sıralamasında ise sekizinci sırada bulunmaktadır. Belçika kanunları (AISBL) uyarınca kâr amacı gütmeyen bir kurum olarak kurulan Praxity`nin idari merkezi Londra`dadır. Bu üyelik sonrası Yeditepe Bağımsız Denetim A.Ş., müşterilerimiz için küresel pazara açılan birer kapı olmayı amaçlamaktadır; bütün kilit ekonomik alanlarda sunduğu üstün hizmet ile Praxity, firmalarımızın büyümesinde uluslararası pazarlarda ihtiyaç duyabileceği muhasebe, vergi, denetim ve sair mali konularda belirli bir standartta hizmet alabileceği bir fırsat sunmaktadır. Praxity uluslararası  mesleki dayanışma birliği olup üyeleriyle bir ortaklık ilişkisi bulunmamaktadır.