Duyurular

Sempozyum sunumları sitemize eklenmiştir.
Sempozyum sunumları sitemize eklenmiştir.

Yeni stajyerler
Şirketimiz. Erasmus Uzun Donem Staj kapsaminda Rotterdam Universitesinden iki ogrenciyi stajyer olarak almistir.

İkincisi düzenlenen Sempozyum 12.1.2016 tarihinde yapıldı
Yeditepe Bağımsız Denetim tarafından 12.01.2016 tarihinde ikincisi düzenlenen "en son özelgeler ışığında dönemsonu işlemleri, e-uygulamalar ve devlet teşvikleri konulu sempozyum CVK / Park Bosphorus Hotel ’de büyük bir katılımla gerçekleşti. Sempozyuma farklı sektörlerden davetli üst düzey yöneticiler yoğun katılım sağladı.

  • Ana Sayfa
  • Güncel
  • Şirketimiz tarafından ikincisi düzenlenen "enson özelgeler ışığında 2015 yılı dönemsonu işlemleri, e-uygulamalar ve devlet teşvikleri" konulu sempozyum 12.01.2016 tarihinde CVK Bosphorus Hotel de yapıldı.

Şirketimiz tarafından ikincisi düzenlenen "enson özelgeler ışığında 2015 yılı dönemsonu işlemleri, e-uygulamalar ve devlet teşvikleri" konulu sempozyum 12.01.2016 tarihinde CVK Bosphorus Hotel de yapıldı.

Yeditepe Bağımsız Denetim A.Ş tarafından  12.01.2016 tarihinde düzenlenen "enson özelgeler ışığında dönemsonu işlemleri, devlet teşvikleri ve e-uygulamalar (e-defter, e-fatura,e-arşiv fatura ve e-tebliğat)" konulu sempozyum CVK / Park Bosphorus Hotel ’de büyük bir katılımla gerçekleşti. Sempozyuma farklı sektörlerden davetli  üst düzey yöneticiler yoğun katılım sağladı.

Sempozyumun oturum başkanlığını,   yönetim kurulu üyemiz ve  aynı zamanda  İstanbul Yeminli Mali Müşavirler  Odası Yönetim Kurulu Üyesi olan Sn. Mehmet Nadi ABBASOĞLU’ yaptı gerçekleştirdiler. Şirketimiz ortaklarından Yeminli Mali Müşavir  Sn. D. Erkan Ateşli’ nin “Enson özelgeler ışığında Dönem Sonu İşlemleri” konulu sunumu büyük ilgi gördü. Yine  Sn. Abdil YAVAŞ;  " Enson Duruma Göre e-uygulamalar (e-fatura, e-defter, e-arşiv fatura ve e-tebligat)" hakkında bilgilendirme yaptı. En son olarak da KOSGEB Sincan Şube Müdürü H.Murat ELYÜREK tarafından da "Devlet Teşvikleri" konusunda bir sunum gerçekleştirildi.

Sempozyum katılımcılara plaket  takdiminin  ardından sona erdi.

Sempozyuma ilişkin video görüntüleri ile sunumlar en kısa süre içerisinde www.yeditepedenetim.com web adresimizde en kısa zamanda katılımcıların bilgisine sunulacaktır.

Değerli katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Yeditepe Bağımsız Denetim A.Ş.