Kadromuz

Yeditepe Bağımsız Denetim ve YMM A.ŞJosh Clark

Mehmet Nadi ABBASOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı - Yeminli Mali Müşavir

Şirketimiz Ortağı ve Başdenetçilerinden olup, 1984 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 1985-1995 yılları arasında Maliye Bakanlığında Gelirler Kontrolörü olarak çalıştıktan sonra bu görevinden ayrılmıştır. Yeminli müşavir olarak mesleki faaliyetini, sürdürmektedir.

Mary Jane

Mehmet SAAT

Yönetim Kurulu Üyesi - Yeminli Mali Müşavir

Şirketimiz yönetim kurulu başkan yardımcısı ve sorumlu ortak başdenetçilerinden olup, 1984 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi iktisat Bölümünü bitirmiştir. Mecburi hizmetinden dolayı bir yıl Maden Tektik Arama Enstitüsünde çalıştı.1985-1996 yılları arasında Maliye Bakanlığı’nda Gelirler Kontrolörü olarak çalıştıktan sonra bu görevinden istifaen ayrılmıştır. 1996 yılından beri, İstanbul YMM Odası’na bağlı olarak yeminli mali müşavirlik mesleğini sürdürmektedir. Beyinder, Çanakkale Vakfı Yönetim Kurulu üyelikleri ile İstanbul Eğitim Kültür Sanat Vakfı üyeliği bulunmaktadır. Altınboynuz Spor Klübünde amatör olarak kürek sporu yanında, fotoğrafçılık, tüplü dalış sporları ile de ilgilenmektedir.

Yeminli Mali Müşavir

Mehmet Ruyan SOYDAN

Yönetim Kurulu Üyesi - Yeminli Mali Müşavir

1963 yılında Kahramanmaraş (Elbistan)'da doğdu. 1984 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun oldu. 1985 yılında Maliye Bakanlığı Stj. Gelirler Kontrolörlüğü imtihanını kazanarak başladığı mesleğinde yetki ve yeterlik imtihanlarını mütakiben 1989 yılında Gelirler Kontrolörlüğü'ne atandı. 10 yıl kadar mezkûr vazifede bulunduktan sonra görevinden istifaen ayrılarak, İstanbul döviz ve altın piyasalarında bir müddet malî koordinatör olarak çalıştı. Aynı dönem zarfında İstanbul Altın Borsası Uyuşmazlık Komitesinde yer aldı. 1996 yılında Sahra YMM Ltd. Şti.ni kurmak suretiyle başladığı Yeminli Malî Müşavirlik mesleğini halen sürdürmektedir. 2013 yılında Kamu Gözetimi Kurumu’ndan Bağımsız Denetçi yetkisini de almıştır. Meslekî ve bir takım kültürel çalışma guruplarının yanı sıra, Mehmed kif Ersoy Fikir ve Sanat Vakfı Yönetim Kurulu üyesi, İstanbul Kültür Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi, Emek Kültür ve Sanat Vakfı Yönetim Kurulu üyesi, Burdur Mehmet kif Ersoy Üniversitesi, Mehmet kif Ersoy Araştırmalar Merkezi Danışma Kurulu üyesi ve Haliç Üniversitesi Mütevelli Heyeti üyesi olarak çeşitli sosyal faaliyetlerde de bulunmaktadır.

John Doe

Hüseyin ÇETİN

Yeminli Mali Müşavir

Şirketimiz sorumlu ortak başdenetçilerinden olup, 1984 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümünü bitirmiştir. 1985-1996 yılları arasında Maliye Bakanlığı’nda Gelirler Kontrolörü olarak çalıştıktan sonra bu görevinden ayrılmıştır. 1996 yılından beri, İstanbul YMM Odası’na bağlı olarak yeminli mali müşavirlik mesleğini sürdürmektedir.

Yeminli Mali Müşavir

YILMAZ GÜNEY

Yeminli Mali Müşavir

1987 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1987-1999 yılları arasında Maliye Teftiş Kurulunda Maliye Müfettişi olarak çalıştıktan sonra bu görevinden ayrılmıştır. A.B.D. Ohio Eyaletindeki The University of Akron’da ekonomi dalında MA derecesi aldı. Özel sektörde 6 yıl genel müdürlük ve yönetim kurulu üyeliklerinde bulunmuştur. 2006 yılından beri, İstanbul YMM Odası’na bağlı olarak yeminli mali müşavirlik mesleğini sürdürmektedir.

Yeminli Mali Müşavir

Zekeriya ÇELİK

Yeminli Mali Müşavir

Şirketimiz Ortaklarından olup 1988 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun olmuştur. 1989-1996 yılları arasında Maliye Bakanlığı’nda Gelirler Kontrolörü olarak çalıştıktan sonra bu görevinden ayrılmıştır. 1999 yılından beri, İstanbul YMM Odası’na bağlı olarak yeminli mali müşavirlik mesleğini sürdürmektedir.

Yeminli Mali Müşavir

Sadrettin DEMİRAY

Yeminli Mali Müşavir

Şirketimiz Ortaklarından olup, 1991 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun oldu. 1993-2010 tarihleri arasında Maliye Bakanlığında Gelirler Kontrolörü olarak görev yapmıştır. Halen İstanbul YMM odasına bağlı olarak mesleki faaliyetine devam etmektedir.

Yeminli Mali Müşavir

Erkin ŞAĞBAN

Yeminli Mali Müşavir

Şirketimiz ortaklarından olup, 1984 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezun olmuştur. 1987-1997 yılları arasında Maliye Bakanlığı Gelirler Kontrolörü olarak çalıştıktan sonra bu görevinden ayrılmıştır. Halen İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odasına kayıtlı olarak yeminli mali müşavirlik faaliyetinde bulunmaktadır.

Yeminli Mali Müşavir

Erol ERYÜRÜK

Yeminli Mali Müşavir

1996 yılında İktisat Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2003 yılına kadar farklı denetim şirketlerinde denetim elemanı olarak görev almıştır. 2003 yılından itibaren mali müşavir sıfatıyla vergi, finansal yönetim ve yönetim muhasebesi alanlarında yoğunlukla imalat, Sağlık ve Perakende sektörlerine dönük danışmanlık faaliyeti yapmıştır. 2004 yılında Sigortacılık bağımsız denetimi lisansını, 2011 yılında SPK Bağımsız Denetim Lisansını, 2013 yılında KGK Bağımsız Denetim Lisansını, 2016 yılında Yeminli Mali Müşavirlik ruhsatını almıştır. Halen kurucu ortağı olduğu Çetin & Eryürük Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi’nde İstanbul YMM Odası’na bağlı olarak Yeminli Mali Müşavirlik mesleğini icra etmektedir. ERYÜRÜK beraberinde Yeditepe Bağımsız Denetim Anonim Şirketi’nde ortak ve bağımsız denetim faaliyetlerini yürütmektedir.