Duyurular

Sempozyum sunumları sitemize eklenmiştir.
Sempozyum sunumları sitemize eklenmiştir.

Yeni stajyerler
Şirketimiz. Erasmus Uzun Donem Staj kapsaminda Rotterdam Universitesinden iki ogrenciyi stajyer olarak almistir.

İkincisi düzenlenen Sempozyum 12.1.2016 tarihinde yapıldı
Yeditepe Bağımsız Denetim tarafından 12.01.2016 tarihinde ikincisi düzenlenen "en son özelgeler ışığında dönemsonu işlemleri, e-uygulamalar ve devlet teşvikleri konulu sempozyum CVK / Park Bosphorus Hotel ’de büyük bir katılımla gerçekleşti. Sempozyuma farklı sektörlerden davetli üst düzey yöneticiler yoğun katılım sağladı.

Sempozyum Videoları

Yeditepe Bağımsız Denetim tarafından 26.12.2014 tarihinde düzenlenen "E-Defter Uygulamaları ve Dönem Sonu İşlemleri ile 2015 yılında TTK’ ya göre Bağımsız Denetimin Kapsamı" konulu sempozyum CVK / Park Bosphorus Hotel ’de büyük bir katılımla gerçekleşti. Sempozyuma farklı sektörlerden davetli üst düzey yöneticiler yoğun katılım sağladı.

Sempozyumun oturum başkanlığını, yönetim kurulu üyemiz ve aynı zamanda İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Üyesi olan Sn. Mehmet Nadi ABBASOĞLU’ yaptı. "E-Defter Uygulaması" konulu sunumu; Gelir İdaresi Başkanlığı E-Daire Başkanı Sn. Uğur Doğan ve E-Şube Müdürü Sn. Yalçın Tercan gerçekleştirdiler. Şirketimiz ortaklarından Sn. D. Erkan Ateşli’ nin “Dönem Sonu İşlemleri” konulu sunumu büyük ilgi gördü. Yine Bağımsız Denetim Direktörümüz Sn. Hasan Ersin; "2015 yılında TTK’ ya göre bağımsız denetimin kapsamı" hakkında bilgilendirme yaptı.

Sempozyum katılımcılara kendi isimlerinin yazılı olduğu osmanlıca hat levha takdiminin ardından sona erdi.